Energjija elektrike

Shko poshtë

Energjija elektrike

Mesazh  Culito prej Tue Sep 30, 2008 7:53 pm

Arsimtari i fizik�s i pyet nx�n�sat prej nga e ka prejardhjen energjija elektrike nj� nx�n�s e ngrit dor�n dhe thot:energjija elektrike e ka prejardhjen nga kopshti zeologjik arsimtari i thot nga te erdhi ky mendim aj pergjigjet:po sa her qe ndalet rryma babai im thot a e ndalen ata majmunat a.

Culito

Numri i postimeve : 31
Registration date : 28/09/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi