Plaka dhe mjeku

Shko poshtë

Plaka dhe mjeku

Mesazh  Culito prej Tue Sep 30, 2008 7:52 pm

Shkon djali te mjeku me qu nanen e vet se ju kish tek qom te mjeku, qom te mjeku, edhe e qon ky djali, veq para se me shti mrena i thot mjekut o mjek genjeje se je shtatzene se nuk osht smut veq po ka qef me ardh te mjeku, Ok� i thote mjeku, edhe hin plaka e kryn kontrollin edhe kur del e vet djali i vet: Qka pate nan�?
Ah kuku bre djali jem qfare kohe u ardh sot nuk u met mej besu as gishtit.

Culito

Numri i postimeve : 31
Registration date : 28/09/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi