Vajza e ndershme

Shko poshtë

Vajza e ndershme

Mesazh  Culito prej Tue Sep 30, 2008 7:50 pm

Nj� djal i ndersh�m, k�rkonte nj� vajz t� ndershme p�r ta marr� p�r nuse.
-Ai mendoi si ta gjej� n� fshat! nj� dit� doli n� fshat, dhe pyet me fjal banale, (a b�jm� seks). Pyet nj�ren, pyet tjetren derisa takoj nj� vajz q� nuk dinte se �far �sht� ajo pun�, i thot asaj, a b�jm� seks! ajo u p�rgjigj�, un� nuk e di �far do t� thot a b�jm� seks. Djali mendoj se kjo vajz �sht� e ndershme.
-Mirpo vajza shkoj n� sht�pi dhe i thot t� jatit, baba �far do t� thot a b�jm� seks?
-Babaj i thot po: ta tregoj un�, e rrah vajzen saq� ajo e mban mend p�r t�r� jeten.
-Djali b�ri fejesen me at� vajz, dhe u martuan.
-Naten e par� t� martes�s, shkuan n� dhom� t� gjumit dhe djali i thot? A b�jm� seks?
-Nusja u p�rgjigj jo jo se kam ba seks edhe me babajn nj� her! Oh babaj yt ka b�r seks me ty, po po i thot nusja e trishtuar.
-Ather djali nuk vuri dor n� t�, ve�e shkoj te i jati i nuses, dhe i thot: Un� k�rkova vajz t� ndershme, por kjo m� doli se ka b�r� seks me t� jatin! Jo jo, Vajzen e ka pyet nj� djal dhe i ka th�n a b�jm� seks, dhe un� i thash e b�jm bashk�! dhe e rraha shum� q� ta mbajn n� mend, po ti kur do t� b�sh seks thuaj, a qepemi dhe tregoja.
-Djali shkoj n� sht�pi dhe i thot nuses hajde t� qepemi, nuk di thot nusja! Eja ta tregoj un�, i thot burri.
-Shkuan n� dhom� dhe filluan t� qepeshin, 1 her�, 2 her�, 3 her� dhe djali i thot nuses �sht� mbaruar peni, nusja ulet nga posht dhe f�rkon topet me dor� dhe i thot t� shoqit qepemi prap se ke edhe 2 rrakele pa fillu

Culito

Numri i postimeve : 31
Registration date : 28/09/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi