Dua te vdes (Elita 5)

Shko poshtë

Dua te vdes (Elita 5)

Mesazh  lacoweb prej Sat Oct 04, 2008 1:08 am

Dua te vdes (Elita 5)

Dua te vdes
dhe pse jam i ri
ndoshta kur do degjosh
do të qash edhe ti

Por dije se kam vdekur
dhe zemra mu be hi
dhe s'mendoj me për ty

Ndoshta do të gëzohesh
se nga unë do lirohesh
ndoshta do të qash
se nga unë do të ndahesh

Por dije se kam vdekur
dhe zemra mu be hi
dhe s'mendoj me për ty

lacoweb

Numri i postimeve : 14
Registration date : 04/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi