ELITA 5 Harroje vetmine

Shko poshtë

ELITA 5 Harroje vetmine

Mesazh  lacoweb prej Sat Oct 04, 2008 1:06 am

ELITA 5


Harroje vetmine

nëse sonte ndihesh vetëm
dhe ke frikë te shofish endrra
shuaj dritën ndize zemren
do t'me gjesh mua brenda

nëse sonte ndihesh vetëm
dhe ke frikë te shofish endrra
shuaj dritën ndize zemren
do t'me gjesh mua brenda

te lindi kenga e dashurisë
qe kurrë për ty sdo t'këtë mbarim
kjo do perjete
mbetet kujtim

me ty asgjë nuk do t'ndroj
vet me fal dot mua
çdo vajzë tjetër qe takoj
m'bën me tepër te te dua

me ty asgjë nuk do t'ndroj
vet me fal dot mua
çdo vajzë tjetër qe takoj
m'bën me tepër te te dua

te lindi kenga e dashurisë
qe kurrë për ty sdo t'këtë mbarim
kjo do perjete mbetet kujtim

kjooooooo për jeteeeee..
mbetet kujtiiiiiiiiiim.. iiiiiiiiiimmmmmmmm

lacoweb

Numri i postimeve : 14
Registration date : 04/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ELITA 5 Harroje vetmine

Mesazh  KKatiL prej Sat Oct 25, 2008 11:15 am

Laco Ne Qofse Don Ta Boj vBulletin Vetem Deftom. OK

KKatiL

Numri i postimeve : 1
Registration date : 25/10/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi