Shqiptari dhe kinezi

Shko poshtë

Shqiptari dhe kinezi

Mesazh  Culito prej Tue Sep 30, 2008 8:06 pm

Ishin kon shqiptari dhe kinezi ne nje restorant tu honger "kokrra te ullirit me asi shtaga te kinezëve.Kinezi han plot a shqiptari sun e kap kurqysh kokrren me ato shtagat.Mas pak kohe kinezi nervozohet edhe ja kap shtagat shqiptarit edhe e kap me te paren kokrren edhe i thot:
-Qishtu duhet me kap
Po - thot shqiptari - e kape masi ta trullava une. ghehgeghegh

Culito

Numri i postimeve : 31
Registration date : 28/09/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi