Shqiptarja dhe sexi

Shko poshtë

Shqiptarja dhe sexi

Mesazh  Culito prej Tue Sep 30, 2008 8:04 pm

Qfar thot femra kur ban sex: akmerikanka thot o yes o yes gjermanka thot ja gut ja gut qfar thot SHQIPTARJA mos i trego kerkujt

Culito

Numri i postimeve : 31
Registration date : 28/09/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi